LIPEKZnaleziono 5 produkty.

LIPEK
Rafał „Lipek” Lipiński, 1991 - dunker, który od kilku lat podbija i zadziwia cały koszykarski świat!
Z podziwem o Lipku wypowiadały się takie gwiazdy NBA jak LeBron James, Kevin Durant, Carmelo Anthony, Scottie Pippen, a Javale McGee jednogłośnie twierdzi, że Lipek jest aktualnie najlepszym dunkerem świata! I ma rację, bo Rafał jest trzykrotnym Mistrzem Świata we wsadach do kosza!
Oto kilka najważniejszych osiągnięć Lipka z ostatnich czterech sezonów!

- 3 x FIBA 3x3 World Tour - Dunk World Champion (2012, 2013, 2014)
- 2 x Quai 54 Paris Dunk Champion (2014, 2015)
- 2x Chicago "Chileauge" Dunk Champion (2014, 2015)
- Nike World Basketball Festival Winner (2012)
- Nike+ Basketball LeBron James Dunk Showcase Finalist (2013)
- Baku European Games Dunk Champion (2015)
- Jordan Brand "First to Fly" Las Vegas Dunk Champion (2015)
- FIBA European Dunk Champion (2015)

Sezon 2015 był przełomowy nie tylko pod względem kilu wielkich konkursów, które wygrał. Lipek został właśnie twarzą marki Hoops Basketball oraz sklepu HOOPS.PL! Dzięki temu będziecie mieli okazję do nabycia wyjątkowych, unikatowych i limitowanych produktów sygnowanych nazwiskiem Lipka! Naszej pierwszej wspólnej kampanii przyświeca hasło RISE UP, którym wraz z Lipkiem chcemy zmotywować każdego z Was do pokonywania własnych słabości i ograniczeń stając się lepszymi każdego dnia!

Jako jedyny sklep w Polsce dajemy Wam również okazję do nabycia odzieży i akcesoriów najlepszej grupy dunkerów na świecie - Dunk Elite, której liderem jest właśnie Rafał "Lipek" Lipiński! To prawdziwa gratka dla fanów Lipka i wszystkich wielbicieli wsadów do kosza!