KARTY KOLEKCJONERSKIE NBA SĄ PRODUKTAMI O DUŻEJ WARTOŚCI MATERIALNEJ, A Z BIEGIEM LAT ICH WARTOŚĆ WZRASTA. WARTO ZATEM DBAĆ O STAN SWOJEJ KOLEKCJI, PONIEWAŻ TYLKO KARTY W IDEALNYM STANIE SĄ WARTOŚCIOWE, A DOBRZE ZACHOWANE EGZEMPLARZE POŻĄDANE NA RYNKU.

ABY KARTY ZYSKIWAŁY NA WARTOŚCI NALEŻY CHRONIĆ JE PRZED DZIAŁANIEM CZYNNIKÓW ZEWNĘTRZNYCH POWODUJĄCYCH ZNISZCZENIE LUB DEGRADACJĘ KARTY. NAJBARDZIEJ PODATNE NA USZKODZENIA SA ROGI KART. ABY W PRAWIDŁOWY SPOSÓB ZABEZPIECZYĆ KARTY NALEŻY PRZECHOWYWAĆ JE W SPECJALNIE DO TEGO PRZEZNACZONYCH AKCESORIACH.

NIEZBĘDNYMI AKCESORIAMI KAŻDEGO KOLEKCJONERA SĄ SEGREGATORY (ALBUMY) DO KART ORAZ STRONY DO SEGREGATORA. KARTY ZABEZPIECZYĆ MOŻNA RÓWNIEŻ W MIĘKKICH KOSZULKACH DO KART. CENNIEJSZE EGZEMPLARZE NAJLEPIEJ PRZECHOWYWAĆ W TOPLOADERACH (PLASTIKOWE KOSZULKI OCHRONNE) LUB W PROFESJONALNYCH AKRYLOWYCH HOLDERACH NA MAGNES (Z WOLNĄ PRZESTRZENIĄ ZABEZPIECZAJĄCĄ ROGI KARTY ORAZ FILTREM UV CHRONIĄCYM PRZED NEGATYWNYM WPŁYWEM PROMIENI SŁONECZNYCH ORAZ ŚWIATŁA). DO EKSPOZYCJI KART SŁUŻĄ SPECJALNE AKRYLOWE PODSTAWKI (STOJACZKI) POD HOLDER. JEŚLI CHCESZ ZABRAĆ SWOJĄ KOLEKCJĘ W PODRÓŻ TO NIEZBĘDNYM PRODUKTEM JEST TORBA KOLEKCJONERSKA, KTÓRA ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZY OK 75 HOLDERÓW Z KARTAMI.

NAJBARDZIEJ RENOMOWANYM PRODUCENTEM PROFESJONALNYCH AKCESORIÓW DO KART KOLEKCJONERSKICH JEST AMERYKAŃSKA FIRMA ULTRA-PRO.

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników